Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Fisker og barn 1913
Olje på lerret
59x107
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 1913.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 260 000
Olje på lerret
59x107
Vurdering
NOK 300 000–400 000