Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Fisker og barn 1913

Olje på lerret
59x107
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 1913.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 260 000