Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Moore, Henry(1898-1986)
Auden Poems

Litografi
Arket: 64x52, Motivet: 27x29,5
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: 57/75
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00