Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Moore, Henry (1898-1986)
Auden Poems

Litografi
Arket: 64x52, Motivet: 27x29,5
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: 57/75
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering