Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Hus i landskap 1961

Pastell på papir
Lysmål: 36x26
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: tegnet . af . Kunstmaleren Bendik Riis November . 1961 -

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 5 200