Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Paaske, Sidsel (1937-1980)
Uten tittel 1977

Tusj, akvarell og collage
Arket: 50x65
Usignert

Datert nede t.h.: 6/11/77

Fra intern database, verk nr. 194

Uinnrammet.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 50 000

Tilslag NOK 50 000