Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Paaske, Sidsel(1937-1980)
Uten tittel 1977

Tusj, akvarell og collage
Arket: 50x65
Usignert

Datert nede t.h.: 6/11/77

Fra intern database, verk nr. 194

Uinnrammet.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 50 000