Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Hagen, Else (1914-2010)
Det var en gang ...

Litografi
Arket: 76,5x57, Motivet: 59x40
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 24/98
Påtegnet med tittel nede på midten

Uinnrammet.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 3 000