Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Nerdrum, Odd (1944-)
Himmel og hav

Olje på lerret, oppklebet på plate
22x26
Signert nede t.h.: Nerdrum

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Tilslag NOK 40 000