Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Hjemkomst 1987-88

Olje på plate
64x56
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1987 88

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000