Widerberg, Frans(1934-2017)
Hevnere
Litografi
Lysmål: 47x57 Motivet: 43x56
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 83/100
Fra 1973.
Pedersen 137.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000