Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Hevnere

Litografi
Lysmål: 47x57 Motivet: 43x56
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 83/100
Fra 1973.
Pedersen 137.

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Vurdering

Tilslag NOK 7 000