Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Widerberg, Frans (1934-2017)
Hevnere

Litografi
Lysmål: 47x57 Motivet: 43x56
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 83/100
Fra 1973.
Pedersen 137.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 7 000