Widerberg, Frans(1934-2017)
Narren
Litografi
Arket: 63x90 Motivet: 60x80
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 17/60
Påtegnet med tittel nede på arket.
Fra 1978.
Pedersen 189 (speilvendt i boken).
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000