Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Dali, Salvador (1904-1989)

Litografi
Lysmål: 35x24,5
Signert nede på midten: Dali

Påtegnet nede t.v.: E. A.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 1 300