Dali, Salvador(1904-1989)
Litografi
Lysmål: 35x24,5
Signert nede på midten: Dali
Påtegnet nede t.v.: E. A.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 1 300
Litografi
Lysmål: 35x24,5
Signert nede på midten: Dali
Påtegnet nede t.v.: E. A.
Vurdering