Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Dali, Salvador(1904-1989)

Litografi
Lysmål: 35x25 Arket: 38x28
Signert nede t.h.: Dali

Nummerert nede t.v.: 99/145

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 3 200