Dali, Salvador(1904-1989)
Litografi
Lysmål: 35x25 Arket: 38x28
Signert nede t.h.: Dali
Nummerert nede t.v.: 99/145
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 3 200
Litografi
Lysmål: 35x25 Arket: 38x28
Signert nede t.h.: Dali
Nummerert nede t.v.: 99/145
Vurdering