Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Hagen, Else (1914-2010)
Pike

Litografi
Lysmål: 43,5x31,5 Motivet: 40x30
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v. 63/100

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 1 000