Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Hagen, Else(1914-2010)
Pike

Litografi
Lysmål: 43,5x31,5 Motivet: 40x30
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v. 63/100

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 1 000