Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Johannessen, Jens (1934-)
Posthornet

Litografi
Lysmål: 63,5x75 Motivet: 53x68,5
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Nummerert nede t.v.: 48/50
Fra 1975.

Wiig 49.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 1 000