Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Johannessen, Jens(1934-)
Posthornet

Litografi
Lysmål: 63,5x75 Motivet: 53x68,5
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Nummerert nede t.v.: 48/50
Fra 1975.

Wiig 49.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 1 000