Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Brasilier, André Marie Pierre(1929-2004)
Hesteveddeløp

Litografi
Lysmål: 67,5x50 Motivet: 61x46
Signert nede t.h.: André Brasilier.

Påtegnet nede t.v.: Épreuve d'artiste

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 1 700