Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Brasilier, André Marie Pierre (1929-2004)
Hesteveddeløp

Litografi
Lysmål: 67,5x50 Motivet: 61x46
Signert nede t.h.: André Brasilier.

Påtegnet nede t.v.: Épreuve d'artiste

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 1 700