Tobiasse, Théo(1927-2012)
Bilde av en mann som oppdager sin egen fremmedgjorthet
Litografi
Arket: 56x76,5, Motivet: 50x72
Signert nede t.h.: Th. Tobiasse
Nummerert nede t.v.: 61/150
Påtegnet med tittel på fransk i trykket: Image pour un homme découvrant sa propre étrangeté
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 1 000