Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Tobiasse, Théo (1927-2012)
Bilde av en mann som oppdager sin egen fremmedgjorthet

Litografi
Arket: 56x76,5, Motivet: 50x72
Signert nede t.h.: Th. Tobiasse

Nummerert nede t.v.: 61/150
Påtegnet med tittel på fransk i trykket: Image pour un homme découvrant sa propre étrangeté

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 000