Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022
Tobiasse, Théo(1927-2012)

Litografi
Lysmål: 71x51 Motivet: 68x49
Signert nede t.h.: Théo Tobiasse

Nummerert nede t.v.: 53/99

Åpningsbud
NOK 1 000

Ingen bud