Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Tobiasse, Théo (1927-2012)

Litografi
Lysmål: 71x51 Motivet: 68x49
Signert nede t.h.: Théo Tobiasse

Nummerert nede t.v.: 53/99

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering