Tobiasse, Théo(1927-2012)
Litografi
Lysmål: 71x51 Motivet: 68x49
Signert nede t.h.: Théo Tobiasse
Nummerert nede t.v.: 53/99
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Litografi
Lysmål: 71x51 Motivet: 68x49
Nummerert nede t.v.: 53/99
Vurdering