Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Appel, Karel (1921-2006)

Litografi
Arket=Motivet: 75,5x57
Signert nede t.h.: Appel

Nummerert nede t.v.: 15/130

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 4 400