Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Appel, Karel(1921-2006)

Litografi
Arket=Motivet: 75,5x57
Signert nede t.h.: Appel

Nummerert nede t.v.: 15/130

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Vurdering

Tilslag NOK 4 400