Appel, Karel(1921-2006)
Litografi
Arket=Motivet: 75,5x57
Signert nede t.h.: Appel
Nummerert nede t.v.: 15/130
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 4 400
Litografi
Arket=Motivet: 75,5x57
Signert nede t.h.: Appel
Nummerert nede t.v.: 15/130
Vurdering