Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Appel, Karel(1921-2006)

Litografi
Lysmål=Motivet: 56x76
Signert nede t.v.: Appel

Nummerert nede t.h.: 15/130

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 9 700