Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Chagall, Marc (1887-1985)

Litografi
Lysmål: 79,5x58,5 Motivet: 77,5x57
Signert midt på t.h.: Marc Chagall

Plakat til utstilling.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 6 200