Chagall, Marc(1887-1985)
Litografi
Lysmål: 79,5x58,5 Motivet: 77,5x57
Signert midt på t.h.: Marc Chagall
Plakat til utstilling.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 6 200
Litografi
Plakat til utstilling.
Vurdering
NOK 5 000