Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Chagall, Marc(1887-1985)

Litografi
Lysmål: 79,5x58,5 Motivet: 77,5x57
Signert midt på t.h.: Marc Chagall

Plakat til utstilling.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 6 200