Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Chagall, Marc (1887-1985)

Litografi
Lysmål: 85,5x56,5
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Plakat for en utstilling i Fondation Maeght: Chagall Peintures 1947-1967, Saint-Paul. Alpes-Maritimes. France. Plakaten trykket av Mourlot.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 2 600