Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Chagall, Marc(1887-1985)

Litografi
Lysmål: 85,5x56,5
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Plakat for en utstilling i Fondation Maeght: Chagall Peintures 1947-1967, Saint-Paul. Alpes-Maritimes. France. Plakaten trykket av Mourlot.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 2 600