Chagall, Marc(1887-1985)
Litografi
Lysmål: 85,5x56,5
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Plakat for en utstilling i Fondation Maeght: Chagall Peintures 1947-1967, Saint-Paul. Alpes-Maritimes. France. Plakaten trykket av Mourlot.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 2 600