Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Mæhle, Ole (1904-1990)
Gråvær i Bøverdalen

Olje på lerret
70x88
Signert nede t.v.: Ole Mæhle

Påtegnet med tittel, datert 1966 og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering