Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Mæhle, Ole(1904-1990)
Gråvær i Bøverdalen

Olje på lerret
70x88
Signert nede t.v.: Ole Mæhle

Påtegnet med tittel, datert 1966 og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00