Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Atelierinteriør med modell 1953

Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.v.: Astri Welhaven -53

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00