Schultz, Alexander(1901-1981)
Bjerketrær 1960
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -60
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 9 500
Olje på lerret
50x61
Vurdering