Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Schultz, Alexander (1901-1981)
Bjerketrær 1960

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -60

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering