Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap med furu og bjerk

Olje på plate
46x54
Signert nede t. h.: A. Schultz

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering