Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med furu og bjerk
Olje på plate
46x54
Signert nede t. h.: A. Schultz
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
46x54
Vurdering