Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Kielland, Kitty(1843-1914)
Jærlandskap i aftenlys

Olje på lerret
63x108
Usignert
Attestert av Dr. Philos. Marit Lange
Motiv antagelig fra Tananger, antagelig malt på 1890-tallet.

"Kitty Kielland-utstillingen", Stavanger faste galleri 1976, kat.nr. 24.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 410 000