Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1988

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr-88

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000