Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1988
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr-88
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
80x100
Vurdering