Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Wold, Roar(1926-2001)
Komposisjon 1964

Olje på lerret
92x150
Signert og datert på baksiden av lerretet: Roar Wold -64

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 120 000