Wold, Roar(1926-2001)
Komposisjon 1964
Olje på lerret
92x150
Signert og datert på baksiden av lerretet: Roar Wold -64
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
92x150
Vurdering