Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Komposisjon 1985

Olje på lerret
130x130
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 85

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–350 000

Tilslag NOK 250 000