Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1985

Olje på lerret
130x130
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 85

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–350 000

Tilslag NOK 250 000