Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Tveter, Kåre (1922-2012)
Svalbard

Olje på lerret
80x100
Signert nede t.h.: Kaare Tveter

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 96 000