Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Svalbard

Olje på lerret
80x100
Signert nede t.h.: Kaare Tveter

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 96 000