Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
78x84
Signert nede t.h. A. Kavli.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000