Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
78x84
Signert nede t.h. A. Kavli.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00