Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Løvberg, Alf (1899-1986)
Vaskekone

Olje på lerret
100x83
Signert nede t.h.: Alf Løvberg

Signert på baksiden av lerretet. Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000