Løvberg, Alf(1899-1986)
Vaskekone
Olje på lerret
100x83
Signert nede t.h.: Alf Løvberg
Signert på baksiden av lerretet. Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
100x83
Vurdering
NOK 20 000–25 000