Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Løvberg, Alf(1899-1986)
Vaskekone

Olje på lerret
100x83
Signert nede t.h.: Alf Løvberg

Signert på baksiden av lerretet. Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00