Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Kyr ved vanningstedet 1880

Olje på mahogniplate
62x100
Signert og datert nede t.v.: Chr. Skredsvig. Paris 80.

Ref. variant fra 1881, FSS94 med tittel: "Kyr med kalv ved bekken".

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–350 000