Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Kyr ved vanningstedet 1880

Olje på mahogniplate
62x100
Signert og datert nede t.v.: Chr. Skredsvig. Paris 80.

Ref. variant fra 1881, FSS94 med tittel: "Kyr med kalv ved bekken".

Vurdering
NOK 250 000–350 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00