Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Krohg, Christian (1852-1925)
Kvinne med duftende blomster

Olje på plate
58,5x48,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering