Kihle, Harald(1905-1997)
Hingst på hestemarken 1963
Litografi, lysmål
44x63
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1963
Nummerert nede t.v.: 42/180
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Tilslag NOK 4 000
Litografi, lysmål
44x63
Nummerert nede t.v.: 42/180
Vurdering
NOK 5 000–6 000