Kihle, Harald(1905-1997)
Vinterved 1972
Litografi, lysmål
48x56
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -72
Nummerert nede t.v.: 109/180. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Tilslag NOK 16 000