Munch-Auksjonen 2022

Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Clarion Hotel Oslo, Agora (Storsalen)

Visning i våre lokaler 3.-9. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Kjærlighetsblomsten

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 715x465 mm Motivet: 625x280 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

Senere datering, antagelig av kunstneren, med blyant nede t.h.: Jul 1916

1896
Woll 80.

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 195 000