Munch-Auksjonen 2022

Auksjon lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Clarion Hotel Oslo, Agora (Storsalen)

Visning i våre lokaler 3.-9. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Arv

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 470x332 mm Motivet: 436x309 mm
Signert (sekundært?) med blyant nede t.h.: Edv Munch

1916 (?)
Woll 603.

Auksjonert lørdag 10. desember 2022 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000