Skari, Edvard(1839-1903)
Seilskuter i ettermiddagslys
Olje på lerret
43x71
Signert nede t. h.: Edv Skari
Vurdering
Tilslag NOK 14 500
Olje på lerret
43x71
Signert nede t. h.: Edv Skari
Vurdering