Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Skari, Edvard(1839-1903)
Seilskuter i ettermiddagslys

Olje på lerret
43x71
Signert nede t. h.: Edv Skari

Vurdering

Tilslag NOK 14 500