Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap med hus 1954

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -54.

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 000