Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
På vei til Kvinnesaksforeningen 1894

Blyant, penn og lavering på papir, oppklebet på papp
27,7x37,2
Signert og datert nede t.v.: Th. Kittelsen. 94.

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "På vej til Kvinnesaks-foreningen".

Kunstnernes Hus, Oslo 1941, kat.nr. 260.
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 231.

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 220 000