Larsson, Brynjulf(1881-1920)
Fra Vrængen
Olje på lerret
70x90
Signert nede t. h.: BL
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
70x90
Signert nede t. h.: BL
Vurdering
NOK 10 000–12 000