Kaarbø, Ragnhild(1889-1949)
Hus i landskap
Olje på lerret
67x56
Signert nede t.h.: Ragnh Kaarbø
Kunstnerforbundet 1950 kat.nr. 51.
Vurdering
NOK 5 000–10 000
Tilslag NOK 3 500
Olje på lerret
67x56
Vurdering
NOK 5 000–10 000