Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Kaarbø, Ragnhild (1889-1949)
Hus i landskap

Olje på lerret
67x56
Signert nede t.h.: Ragnh Kaarbø

UTSTILT:

Kunstnerforbundet 1950 kat.nr. 51.

Vurdering
NOK 5 000–10 000