Ender, Axel(1853-1920)
Høylass
Olje på lerret
38,5x46
Signert nede t.h.: Axel Ender-
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 88 000
Olje på lerret
38,5x46
Vurdering