Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Bak rosebusken

Olje på lerret
85x145
Signert nede t.h.: Hans - Dahl.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Hans Dahl Balestrand Sogn "Bag Rosenbusken".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 155 000