Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Winge, Sigurd(1909-1970)
Klovnen 1969

Materialarbeid, kobber, jern, glass
44x37
Signert og datert nede t.h.: Winge -69

Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden: Winge -Klovnen- 1969

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000