Jubileumsauksjonen GWPA30

Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning: kat.nr. 1-50: 5.-13. november. kat.nr. 51-90: 19.-29. november

Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00, i våre lokaler

Hagen, Else (1914-2010)
Bentine

Olje på lerret
66x72
Signert nede t.h.: Else Hagen

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Høstutstillingen, Oslo 1955, kat.nr. 57.
"Kultur og Minne", kat.nr. 10, Sarpsborg bibliotek.

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 105 000