Gjemre, Per(1864-1928)
Parti fra Lofoten 1904
Olje på lerret
65x93
Signert og datert nede t.h.: Peder Gjemre 1904
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
65x93
Vurdering
NOK 5 000