Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Fuchs, Th.
Motiv fra Sognefjorden

Olje på lerret
57x80
Signert nede t.h.: Th. Fuchs

Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen.

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 22 000