Fuchs, Th.
Motiv fra Sognefjorden
Olje på lerret
57x80
Signert nede t.h.: Th. Fuchs
Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen.
Vurdering
NOK 20 000
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
57x80
Signert nede t.h.: Th. Fuchs
Vurdering
NOK 20 000