Lofthus, Arne Wallem(1881-1962)
Bergen 17. mai 1931
Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.h.: A Lofthus 17. mai 1931.
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
50x60
Vurdering