Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Lofthus, Arne Wallem(1881-1962)
Bergen 17. mai 1931

Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.h.: A Lofthus 17. mai 1931.

Vurdering

Tilslag NOK 4 000