Ukjent, kunstner
Skuter i månelys
Olje på lerret
34x21
Signert nede t.h.: H Lund
Det kan ikke bekreftes at dette er Henrik Lund.
Vurdering
Olje på lerret
34x21
Signert nede t.h.: H Lund
Vurdering