Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Ukjent, kunstner
Skuter i månelys

Olje på lerret
34x21
Signert nede t.h.: H Lund

Det kan ikke bekreftes at dette er Henrik Lund.

Vurdering